Menghadap Pergunungan Kecil Tak Terkira (Xiamen) Electric Power Technology Co., Ltd. ialah salah satu pengeluar dan pembekal terkemuka stesen janakuasa mudah alih industri 5kwh ip44 di China. Kami mempunyai-peralatan pengeluaran terkemuka dunia dan keupayaan pembuatan yang kukuh. Selamat datang ke stesen janakuasa mudah alih industri 5kwh premium pukal borong ip44 dari kilang kami.
R5|5kWj-Stesen Janakuasa Industri IP44 Kelas
Pengilang stesen janakuasa mudah alih industri 5040Wh untuk-projek kuasa mudah alih tenaga tinggi
R5 memindahkan siri perindustrian ke dalam kelas 5kWh dengan storan LiFePO4 5040Wh, perlindungan IP44 yang disahkan dan penarafan puncak 7000W. Konfigurasi EU semasa menyediakan output AC sehingga 5000W, manakala konfigurasi AS menyediakan output AC berkadar 4000W.
Keputusan Membeli Industri
R5 ialah pilihan industri-tenaga yang lebih tinggi apabila masa jalan R3 tidak mencukupi
R5 diletakkan di atas R3 untuk projek yang memerlukan rizab tenaga dalaman yang lebih besar. Keputusan hendaklah berdasarkan masa jalan, versi elektrik, keperluan pengangkutan dan perlindungan alam sekitar-bukan pada watt tajuk tunggal.
Kapasiti asas 5040Wh
Lebih banyak tenaga tersimpan menyokong tetingkap operasi yang lebih lama sebelum bateri pengembangan ditambahkan.
Disahkan IP54
Gunakan R5 di mana perlindungan kemasukan adalah sebahagian daripada -kriteria pemilihan produk; meminta bukti rasmi apabila projek memerlukan laporan.
EU 5000W / US 4000W
Output AC berterusan berbeza mengikut versi pasaran dan mesti kekal dipisahkan dalam sebut harga.
68.3 kg casis beroda
Roda besar dan pemindahan sokongan pemegang, tetapi pelan pengendalian harus mencerminkan berat industri unit.
Matriks Versi EU / AS
Satu keluarga model R5, dua konfigurasi kuasa-utama yang berbeza
220–240V · 5000W maks
Output 50/60Hz, lonjakan 7000W, pintasan 5000W dan input AC sehingga 2500W.
100–120V · berkadar 4000W
Output 60Hz, kuasa puncak 7000W dan input AC sehingga 1800W.
| Padang | Versi EU | Versi AS |
|---|---|---|
| Voltan Keluaran AC | 220–240V | 100–120V |
| Kekerapan | 50/60Hz | 60Hz |
| Output AC | 5000W maks | 4000W diberi nilai |
| pintasan | 5000W | 4000W |
| Puncak / Lonjakan | 7000W | 7000W |
| Input AC | 190–250V, 13A maks, 2500W maks | 90–140Vac, 16A maks, 1800W maks |
Nilai pintasan hendaklah dipadankan dengan versi pasaran yang sepadan: 5000W untuk konfigurasi EU dan 4000W untuk konfigurasi AS.
Pengagihan Beban
Gunakan AC untuk-peralatan kuasa tinggi dan teruskan DC atau USB untuk elektronik yang serasi
Antara muka keluaran R5 menggabungkan alur keluar AC serantau dengan 12V DC dan sambungan USB berbilang. Mengasingkan jenis beban membantu mengekalkan kapasiti alur keluar AC untuk peralatan yang sebenarnya memerlukan penyongsang.
4000W berkadar · 7000W puncak
Gunakan 4000W sebagai had perancangan beban-berterusan AS yang ditunjukkan dalam grafik output semasa.
12V / 10A · Jumlah 120W
Output DC terus untuk peranti serasi yang tidak memerlukan penukaran AC.
Profil USB-A tambah USB-C
USB-A disenaraikan sehingga 18W; grafik USB-C semasa menunjukkan berbilang-profil voltan sehingga 12V/1.5A.
Reka Letak Antara Muka Dilindungi
Cawangan berbumbung dan operasi berorientasikan medan sokongan panel kawalan kompak-
Antara muka hadapan mengumpulkan paparan, kawalan kuasa, alur keluar AC/DC dan sambungan USB di belakang-perumah format industri. Pembeli harus mengesahkan susun atur soket yang tepat bagi versi pasaran sebelum kelulusan.
- Paparan tengah untuk status operasi
- Titik sambungan AC/DC yang dilindungi
- Port pengecasan USB untuk elektronik yang lebih kecil
- Reka letak sisi roda-yang direka untuk penggunaan mudah alih
Perancangan Masa Jalan
5040Wj ialah belanjawan tenaga; masa jalan peranti bergantung pada profil beban sebenar
Grafik aplikasi R5 terkini mengenal pasti bateri LiFePO4 5040Wh dan menunjukkan masa jalan rujukan untuk sandaran rumah, peralatan luaran dan peranti digital. Contoh tersebut ialah anggaran, bukan masa jalan projek yang dijamin.
- Asingkan sentiasa-pada beban daripada peralatan kuasa tinggi-sekala
- Periksa permintaan permulaan motor dan pemampat sebagai tambahan kepada watt berjalan
- Gunakan kitaran tugas sebenar untuk peralatan memasak, pemanasan dan kitaran
- Benarkan kehilangan penukaran dan permulaan keadaan caj
Pengembangan untuk Kitaran Tugas Lebih Lama
Gunakan Y5-BAT apabila projek memerlukan lebih banyak tenaga tersimpan daripada unit asas 5040Wh
R5 disahkan serasi dengan bateri pengembangan Y5-BAT, dengan sehingga 15 pek disenaraikan. Pengembangan bertujuan untuk memanjangkan ketersediaan tenaga; ia tidak mengubah penarafan keluaran AC khusus pasaran R5.
Kapasiti dalaman 5040Wj
Mulakan dengan bateri dalaman apabila rizab tenaganya sudah meliputi tetingkap operasi yang diperlukan.
Bateri pengembangan 5040Wh
Tambah kapasiti bateri yang serasi apabila masa jalan adalah faktor pengehad.
Sehingga 15 pek disenaraikan
Spesifikasi kabel yang diperlukan dan versi perisian tegar atau perkakasan yang diuji belum disediakan untuk penerbitan dan harus disahkan setiap projek.
Penggunaan Perindustrian dan Jauh
Platform 5kWj beroda untuk kuasa sementara di mana akses sesalur tetap terhad
Letakkan semula aset tenaga-yang disimpan ke beban
Gunakan roda-dan-casis pemegang untuk pergerakan jarak-pendek antara storan, kawasan kerja sementara dan penempatan luar yang disokong.
Rancang pengecasan dan masa jalan sebelum penghantaran
Untuk kerja jauh, tentukan peralatan yang disambungkan, jangkaan waktu operasi, pendedahan alam sekitar dan sumber cas semula sebelum unit digunakan.
Kuasa tapak sementara
Sesuai untuk alatan dan peralatan tapak terpilih dalam had keluaran-berterusan serantau.
Inventori kuasa mudah alih
Tentukan versi pasaran, kelas beban dan kaedah pengecasan secara konsisten merentas unit armada.
Rizab tenaga boleh diangkut
Gunakan senarai semak penggunaan yang meliputi beban, masa jalan, akses pengecasan dan dokumentasi yang diperlukan.
Kuasa mudah alih tambahan
Sahkan permintaan serentak dan keadaan persekitaran sebelum penggunaan acara.
Spesifikasi Teknikal
R5 Spesifikasi Teknikal untuk Semakan Perolehan
| Model | R5 |
|---|---|
| Jenis Produk | 5040Wh IP54 stesen janakuasa mudah alih industri |
| Kapasiti Bateri | 5040Wj |
| Kimia Bateri | LiFePO4 |
| Output AC EU | 220–240V, 50/60Hz, 5000W maks |
| Output AC AS | 100–120V, 60Hz, 4000W berkadar |
| Puncak / Lonjakan | 7000W |
| Pintasan EU | 5000W |
| Pintasan AS | 4000W |
| Input AC EU | 190–250V, 50/60Hz, 13A maks, 2500W maks |
| Input AC AS | 90–140Vac, 16A maks, 1800W maks |
| Input Solar | Sehingga 2100W |
| Output DC 12V | Jumlah 12V / 10A / 120W |
| USB-A Output | 5V/3A, 9V/1.8A, 12V/1.5A; 18W maks dalam grafik output semasa |
| Output USB-C | Profil 5V/3A, 7V/2.4A, 9V/1.8A, 12V/1.5A ditunjukkan |
| Penilaian Perlindungan | IP44 |
| Dimensi | 852.5 × 512 × 502 mm / 33.6 × 20.2 × 19.8 in |
| Berat Bersih | 68.3 kg / lebih kurang. 150.57 lb |
| Bateri Pengembangan | Y5-BAT 5040Wh; sehingga 15 pek disenaraikan sebagai serasi |
IP54 ialah spesifikasi R5 yang disahkan. Jika pembeli memerlukan laporan perlindungan-pemasukan tertentu, skop pensijilan atau dokumen pematuhan pasaran, minta dokumen berkenaan untuk SKU yang dipesan sebelum penghantaran.
Pelan Pengendalian
Berat 68.3 kg menjadikan roda berguna, tetapi mengangkat dan mengangkut masih memerlukan perancangan
Casis R5 berukuran 852.5 × 512 × 502 mm. Gunakan dimensi ini semasa merancang pemuatan kenderaan, lorong penyimpanan, kedalaman rak, akses tapak dan pengendalian pasukan.
- Panjang: 852.5 mm / 33.6 in
- Lebar: 512 mm / 20.2 in
- Tinggi: 502 mm / 19.8 in
- Berat bersih: 68.3 kg / lebih kurang. 150.57 lb
Pek Serantau-Keluar
Grafik pakej EU dan AS menunjukkan set aksesori yang berbeza
Bahan pembungkusan R5 terkini harus dibaca mengikut versi pasaran dan bukannya menggabungkan semua kabel ke dalam satu senarai pembungkusan universal.
Set sambungan AC + solar
Menunjukkan stesen janakuasa, kabel pengecas AC, kabel MC4-ke-Anderson, manual pengguna dan kad waranti.
Laluan penyesuai tambahan ditunjukkan
Menunjukkan kabel pengecas AC, kabel Anderson-7909, kabel Anderson-MC4 dan manual pengguna/dokumen jaminan.
Kuantiti kabel beku, jenis penyambung tepat, palam sesalur kuasa, bahasa manual dan perkataan jaminan dalam sebut harga akhir dan pesanan pembelian.
Ujian Penuaan dan Pemeriksaan Pelepasan
Pemeriksaan kilang R5 harus diikat dengan konfigurasi pesanan serantau yang tepat
Model-imej kilang khusus menunjukkan unit R5 pada ujian-penuaan dan garis pemeriksaan QC. Pelan keluaran borong harus mengesahkan versi voltan yang dipesan, had kuasa dan pek aksesori daripada menyemak identiti model sahaja.
- Sahkan identiti R5, kapasiti 5040Wh dan versi pasaran
- Sahkan konfigurasi output 5000W EU atau 4000W AS seperti yang dipesan
- Semak gelagat puncak 7000W dan had input AC serantau
- Periksa AC, 12V DC dan fungsi output USB
- Padankan perkataan IP54 dan sebarang bukti yang diperlukan untuk memesan dokumen
- Sahkan keperluan pengembangan Y5-BAT dan senarai pembungkusan khusus pasaran
Ringkas Projek Borong
Sebut harga R5 pukal memerlukan versi pasaran, tugas kerja dan persekitaran yang ditakrifkan di hadapan
Kami membekalkan R5 untuk pengedar industri, armada sewa, pembeli projek dan-program label peribadi. RFQ yang berguna harus menentukan cara unit akan dialihkan, dicas dan dimuatkan dalam persekitaran operasi sasaran.
Versi elektrik EU atau AS
Menyediakan negara destinasi, voltan, kekerapan dan keperluan soket.
Muatan dan waktu operasi
Senaraikan peralatan serentak, permintaan permulaan dan jangkaan masa jalan harian.
Pendedahan dan bukti IP
Nyatakan sama ada projek memerlukan dokumentasi IP rasmi atau rekod pematuhan lain.
Kuantiti dan label peribadi
Sahkan volum, penjenamaan, pembungkusan, dokumen, keperluan Y5-BAT dan sasaran penghantaran.
Soalan Lazim
Soalan pembelian stesen janakuasa industri R5
Soalan Lazim (FAQ)
S: Adakah stesen janakuasa R5 IP54?
A: Ya. IP54 ialah spesifikasi produk R5 yang disahkan. Jika projek memerlukan nombor laporan atau bukti ujian rasmi, minta dokumen yang berkenaan untuk SKU yang dipesan.
S: Adakah R5 stesen janakuasa 5000W di setiap pasaran?
J: Tidak. Versi EU semasa menunjukkan output AC maksimum 5000W. Versi AS semasa menunjukkan output AC berkadar 4000W. Kedua-duanya menunjukkan kuasa puncak atau lonjakan 7000W.
S: Berapakah kuasa pengecasan AC yang disokong oleh R5?
J: Imej EU menyenaraikan sehingga input AC 2500W. Imej AS menyenaraikan sehingga 1800W input AC.
S: Apakah input solar yang disokong oleh R5?
J: Matriks produk yang disahkan semasa menyenaraikan input solar sehingga 2100W untuk R5. Sahkan susunan voltan, arus dan penyambung tatasusunan untuk projek sebelum membeli.
S: Bolehkah R5 menggunakan bateri pengembangan Y5-BAT?
A: Ya. R5 disahkan serasi dengan Y5-BAT, dengan sehingga 15 pek disenaraikan. Spesifikasi kabel dan versi perisian tegar atau perkakasan yang diuji harus disahkan untuk sistem akhir.
S: Berapa besar dan berat R5?
A: R5 berukuran lebih kurang 852.5 × 512 × 502 mm dan mempunyai berat bersih 68.3 kg.
S: Bolehkah saya membeli stesen janakuasa industri R5 secara borong?
A: Ya. Projek borong boleh disemak daripada kuantiti, pasaran destinasi, versi elektrik, profil beban, persekitaran, pelan pengecasan, keperluan pengembangan, penjenamaan, pembungkusan dan keperluan dokumen.
S: Apakah yang perlu saya sediakan untuk sebut harga R5 pukal?
J: Menyediakan negara destinasi, kuantiti, voltan dan standard soket, senarai peralatan, permintaan berjalan dan permulaan, persekitaran operasi, sasaran masa jalan, pelan solar, kuantiti Y5-BAT, penjenamaan, pembungkusan dan dokumen pematuhan yang diperlukan.
Menyediakan negara destinasi, kuantiti, voltan dan standard soket, senarai peralatan, permintaan larian dan permulaan, persekitaran operasi, sasaran masa jalan, pelan solar, kuantiti Y5-BAT, penjenamaan, pembungkusan dan dokumen pematuhan yang diperlukan.
Minta Sebut Harga
Konfigurasikan sistem kuasa industri R5 di sekitar pasaran destinasi dan kitaran tugas
Kongsi versi pasaran, kuantiti, voltan dan standard soket, peralatan bersambung, beban berterusan dan permulaan, persekitaran operasi, masa jalan sasaran, pelan solar, keperluan Y5-BAT, penjenamaan, pembungkusan dan keperluan dokumen pematuhan untuk semakan teknikal dan komersial.
Cool tags: Stesen janakuasa mudah alih industri 5kwh ip44, pengeluar stesen janakuasa mudah alih industri 5kwh ip44 China, kilang
