Stesen Janakuasa Mudah Alih Industri 3600W IP54

Hantar pertanyaan
Stesen Janakuasa Mudah Alih Industri 3600W IP54
Butir-butir
• Kapasiti bateri LiFePO4 3072Wh
• Output AC berkadar 3600W / lonjakan 7000W
• Penarafan perlindungan IP54 yang disahkan
• Input pengecasan AC EU sehingga 2500W
• Input pengecasan AC AS sehingga 1800W
• Input pengecasan solar sehingga 2100W
• Boleh dikembangkan dengan Y2-BAT, sehingga 15 pek
• Casis 55.1 kg dengan roda besar
Pengkelasan produk
Stesen Janakuasa Perindustrian
Share to
Description/kawalan

Menghadap Pergunungan Kecil Tak Terkira (Xiamen) Electric Power Technology Co., Ltd. ialah salah satu pengeluar dan pembekal terkemuka stesen janakuasa mudah alih industri 3600w ip54 di China. Kami mempunyai-peralatan pengeluaran terkemuka dunia dan keupayaan pembuatan yang kukuh. Selamat datang ke stesen janakuasa mudah alih industri 3600w ip54 premium pukal borong dari kilang kami.

 

R3|Stesen Janakuasa Perindustrian IP54

Pengilang stesen janakuasa mudah alih industri 3600W untuk kuasa tapak kerja mudah alih

R3 menggabungkan storan LiFePO4 3072Wh, output AC berkadar 3600W, keupayaan lonjakan 7000W dan penarafan perlindungan IP54 dalam kepungan format industri-roda. Ia bertujuan untuk pembeli yang memerlukan platform kelas 3kWj-yang lebih lasak berbanding unit sandaran-rumah atau perkhemahan standard.

Sempadan tuntutan IP:IP54 disahkan untuk R3. Halaman ini tidak membentangkan pensijilan IP rasmi atau tuntutan-laporan ujian kerana nombor laporan dan skop ujian yang tepat belum disediakan untuk penerbitan.
YAZO R3 3600W 3072Wh IP54 industrial portable power station angled view
3072WjKapasiti bateri LiFePO4
3600WOutput AC yang dinilai
7000WKeluaran lonjakan
IP54Penilaian perlindungan yang disahkan
2100WInput solar maksimum

Logik Pemilihan Industri

Pilih R3 apabila perlindungan alam sekitar dan pengendalian tapak kerja mudah alih penting

R3 berkongsi kelas kuasa 3072Wh / 3600W dengan beberapa-produk sandaran berkapasiti tinggi, tetapi kedudukan industrinya ditentukan oleh penarafan IP54 yang disahkan, casis 55.1 kg lebih berat dan roda besar untuk penempatan semula.

Arah yang Sesuai

Projek yang memerlukan aset kuasa mudah alih yang lasak

  • Kawasan kerja terpencil atau sementara di mana kuasa sesalur adalah terhad
  • Beban peralatan dalam sempadan AC berterusan 3600W
  • Projek yang disahkan IP54 adalah sebahagian daripada kriteria pemilihan
  • Penggunaan yang mendapat manfaat daripada stesen janakuasa kelas 3kWj{1}}beroda
Sahkan Sebelum Order

Jangan pilih daripada watt sahaja

  • Periksa beban yang disambungkan dan permintaan permulaan motor atau pemampat
  • Sahkan destinasi-keperluan voltan AC dan pintasan
  • Sahkan sumber pengecasan, voltan/arus PV dan laluan penyambung
  • Minta bukti IP atau pematuhan yang berkenaan apabila projek memerlukan dokumentasi rasmi
R3 industrial power station technical specifications with EU 3600W output 2500W AC input and 2100W solar input

Profil Elektrik EU

Output 220–240V dengan pintasan 3600W dan input pengecasan AC 2500W

Helaian teknikal R3 semasa menunjukkan konfigurasi voltan EU/tinggi-dengan output AC 220–240V, output berterusan maksimum 3600W, lonjakan 7000W dan mod pintasan 3600W.

  • Output AC: 220–240V, 50/60Hz, maksimum 3600W
  • Keluaran lonjakan: 7000W
  • Mod pintasan: 3600W
  • Input AC: 190–250V, 50/60Hz, maks 13A, maks 2500W
  • Input suria: 12–148V, MPPT 18–140V, 15A maks, 2100W maks

Helaian teknikal yang sama menyenaraikan litar-pendek, lebih-arus, lebih-voltan, lebihan, lebih-suhu dan fungsi perlindungan voltan-rendah.

R3 US 100 to 120V output ports with 3600W AC 7000W surge USB and 12V DC output

Profil Elektrik AS

Versi 100–120V mengekalkan output 3600W tetapi menggunakan had pintasan 2200W

Grafik keluaran AS yang berdedikasi mengekalkan output berkadar R3 pada 3600W dan lonjakan pada 7000W, sambil menukar voltan AC dan kuasa pintasan untuk konfigurasi 100–120V.

Padang EU / Profil Voltan-Tinggi Profil AS
Output AC 220–240V, 50/60Hz 100–120V, 50/60Hz
Output Dinilai 3600W maks 3600W maks
Output Lonjakan 7000W 7000W
Mod Pintasan 3600W 2200W
Input Pengecasan AC 190–250V, 13A maks, 2500W maks 90–140V, sehingga 1800W
Input Solar Sehingga 2100W Sehingga 2100W
R3 industrial portable power station front control and output interface panel

Antaramuka Output

Output AC, 12V DC dan USB untuk beban mudah alih bercampur

R3 menggabungkan alur keluar AC/DC bertutup dengan paparan tengah dan sambungan USB. Grafik antara muka AS semasa menyenaraikan nilai output-terus berikut.

AC

3600W berterusan

Gunakan penarafan berterusan untuk perancangan beban AC serentak, bukan nilai lonjakan 7000W.

12V DC

12V / 10A · Jumlah 120W

Laluan DC terus untuk peralatan 12V yang serasi dalam jumlah output yang disenaraikan.

USB

USB-A dan USB-C · 18W maks

Grafik keluaran R3 semasa menyenaraikan pengecasan USB-A dan USB-C sehingga 18W.

R3 3072Wh LiFePO4 industrial power station load and runtime reference graphic

Bateri dan Perancangan Masa Jalan

Kapasiti LiFePO4 3072Wh dengan rujukan kitaran 3500+.

Grafik aplikasi R3 terkini mengenal pasti bateri LiFePO4 3072Wh dan menyenaraikan 3500+ kitaran. Contoh masa jalan dalam grafik ialah anggaran dan tidak seharusnya menggantikan-pengiraan khusus projek.

  • Mulakan dengan watt berjalan sebenar peralatan
  • Tambah permintaan permulaan motor, pemampat atau alat secara berasingan
  • Anggarkan masa jalan dari kitaran tugas dan beban serentak
  • Benarkan kerugian penukaran dan keadaan permulaan sebenar caj

Keserasian Bateri Pengembangan

Tambahkan Y2-BAT apabila unit asas 3072Wh tidak memenuhi masa jalan yang diperlukan

R3 disahkan serasi dengan bateri pengembangan Y2-BAT, dengan sehingga 15 pek disenaraikan untuk platform R3. Pengembangan meningkatkan tenaga tersimpan; penarafan keluaran berterusan 3600W bagi penyongsang R3 kekal sebagai had perancangan beban.

Pangkalan R3

Bateri dalaman 3072Wh

Gunakan unit asas apabila tenaga tersimpannya sudah meliputi tetingkap operasi yang diperlukan.

Bateri Pengembangan

Y2-BAT · 2048Wj

Tambah kapasiti serasi apabila masa jalan, bukannya output penyongsang, adalah faktor pengehad.

Had Disahkan

Sehingga 15 pek Y2-BAT

Kabel yang diperlukan dan versi perisian tegar atau perkakasan yang diuji belum disediakan dan harus disahkan untuk projek itu.

Bukti Penggunaan Luar

Roda dan IP54 menyokong penggunaan mudah alih melangkaui penggunaan sandaran dalaman

R3 wheeled industrial power station in an outdoor campsite deployment
Kuasa Luaran Sementara

Gerakkan platform 3kWj ke tempat penggunaan

Imejan aplikasi semasa menunjukkan penempatan semula luar dan penggunaan-bercampur. Pembeli industri masih harus mengesahkan pendedahan alam sekitar, profil beban dan dokumen pematuhan yang diperlukan untuk kerja sebenar.

R3 portable power station in a remote outdoor power setup near a forest campsite
Penggunaan Jauh

Pilihan mudah alih yang kuasa tetap tidak tersedia

Gunakan pelan penggunaan untuk menentukan jarak pengangkutan, persekitaran operasi, sumber pengecasan, masa jalan dan peralatan yang disambungkan.

Spesifikasi Teknikal

R3 Spesifikasi Teknikal untuk Semakan Perolehan

Model R3
Jenis Produk 3600W 3072Wh IP54 stesen janakuasa mudah alih industri
Kapasiti Bateri 3072Wj
Kimia Bateri LiFePO4
Rujukan Kitaran 3500+ kitaran ditunjukkan dalam bahan aplikasi R3 semasa
Output AC Dinilai 3600W
Output Lonjakan 7000W
EU / Tinggi-Output Voltan 220–240V, 50/60Hz; pintasan 3600W
Keluaran AS 100–120V, 50/60Hz; pintasan 2200W
EU / Tinggi-Input AC Voltan 190–250V, 50/60Hz, 13A maks, 2500W maks
Input AC AS 90–140V, sehingga 1800W
Input Solar 12–148V; MPPT 18–140V; 15A maks; 2100W maks
Output DC 12V Jumlah 12V / 10A / 120W
USB-A Output Sehingga 18W dalam grafik output semasa
Output USB-C Sehingga 18W dalam grafik output semasa
Penilaian Perlindungan IP54
Dimensi 852.5 × 512 × 502 mm / 33.6 × 20.2 × 19.8 in
Berat Bersih 55.1 kg / lebih kurang. 121.5 lb
Bateri Pengembangan Y2-BAT 2048Wh; sehingga 15 pek disenaraikan sebagai serasi

Jika projek perindustrian memerlukan laporan ujian, skop pensijilan, kemasukan-nombor laporan perlindungan atau pakej pematuhan serantau tertentu, minta dokumen tersebut untuk SKU yang tepat sebelum penghantaran.

R3 industrial power station dimensions 852.5 by 512 by 502 millimeters and 55.1 kilogram net weight

Pengendalian dan Logistik

55.1 kg casis industri memerlukan pengangkutan dan penyimpanan yang terancang

R3 berukuran kira-kira 852.5 × 512 × 502 mm dan berat 55.1 kg. Roda-dan-casis pemegang bertujuan untuk memudahkan penempatan semula, tetapi penghantaran, pengangkatan dan penyimpanan hendaklah dirancang untuk unit-perindustrian berat.

  • Panjang: 852.5 mm / 33.6 in
  • Lebar: 512 mm / 20.2 in
  • Tinggi: 502 mm / 19.8 in
  • Berat bersih: 55.1 kg / lebih kurang. 121.5 lb
R3 package with AC charging cable MC4 to Anderson cable user manual and warranty card

Pakej Standard

Pek R3 semasa-melindungi sesalur dan sambungan pengecasan solar

Imej pakej terkini menunjukkan stesen janakuasa R3 dengan kabel pengecasan AC, kabel MC4-ke-Anderson, manual pengguna dan kad waranti.

Pengecasan Sesalur

Kabel pengecasan AC ×1

Sahkan jenis palam dan versi elektrik serantau untuk pasaran destinasi.

Sambungan Suria

Kabel MC4-ke-Anderson ×1

Sahkan voltan dan arus panel terhadap spesifikasi input solar R3.

Dokumentasi

Manual pengguna ×1

Sahkan bahasa dan sebarang keperluan-dokumen label peribadi sebelum pengeluaran.

Selepas-Jualan

Kad jaminan ×1

Selaraskan kad yang dicetak dengan syarat waranti yang diluluskan untuk pesanan komersial.

R3 industrial portable power stations undergoing factory aging test and QC inspection

Penuaan Kilang dan QC

Pemeriksaan kilang stesen janakuasa industri hendaklah mengikut profil elektrik R3 yang dipesan

Imej kilang R3-khusus menunjukkan unit pada garisan ujian penuaan dan pemeriksaan QC. Untuk pengeluaran borong, semakan keluaran hendaklah sepadan dengan versi voltan yang diluluskan dan spesifikasi pembelian.

  • Sahkan identiti model R3, kapasiti 3072Wh dan profil AC serantau
  • Periksa output berterusan 3600W dan tingkah laku lonjakan 7000W
  • Sahkan had pintasan dan pengecasan AC yang berkenaan
  • Periksa input solar ditambah AC, DC dan fungsi output USB
  • Sahkan spesifikasi IP54 diwakili secara konsisten dalam dokumen pesanan
  • Padankan pek aksesori dan sebarang keperluan pengembangan Y2-BAT dengan pesanan pembelian

Konfigurasi Perindustrian Borong

Pesanan R3 pukal harus menentukan beban tapak kerja, persekitaran dan versi pasaran

Kami membekalkan R3 untuk pengedar, pembeli saluran industri, program penyewaan atau projek dan keperluan label-pribadi. RFQ yang berguna harus menerangkan persekitaran operasi dan peralatan yang disambungkan dan bukannya menyenaraikan kuantiti dan watt sahaja.

Beban Tapak Kerja

Watt berjalan dan permulaan

Sediakan nama peralatan, permintaan berterusan dan keperluan permulaan untuk motor atau pemampat.

Persekitaran

Keperluan dan pendedahan IP54

Nyatakan sama ada projek memerlukan dokumentasi IP rasmi atau bukti pematuhan lain.

Sumber Kuasa

AC, solar dan pelan pengembangan

Sediakan profil utama, data tatasusunan PV dan kuantiti Y2-BAT jika masa jalan tambahan diperlukan.

Pek Komersil

Kuantiti, penjenamaan dan dokumen

Sahkan pasaran destinasi, kuantiti, jenis soket, label peribadi, pembungkusan dan dokumen yang diperlukan.

Soalan Lazim

Soalan pembelian stesen janakuasa industri R3

S: Adakah stesen janakuasa R3 IP54?

ya. IP54 ialah spesifikasi produk R3 yang disahkan. Nombor laporan dan skop ujian yang tepat tidak dinyatakan di sini, jadi projek yang memerlukan bukti rasmi harus meminta dokumentasi yang berkenaan untuk SKU yang dipesan.

S: Apakah output berkadar dan lonjakan R3?

R3 dinilai pada output AC berterusan 3600W dan menyenaraikan output lonjakan 7000W.

S: Adakah had pintasan R3 berbeza mengikut versi pasaran?

ya. Profil 220–240V menyenaraikan pintasan 3600W, manakala grafik keluaran AS 100–120V menyenaraikan pintasan 2200W.

S: Berapa banyak input solar yang disokong oleh R3?

R3 menyokong input solar sehingga 2100W. Helaian teknikal semasa menyenaraikan input solar 12–148V, julat pengendalian 18–140V MPPT dan arus sehingga 15A.

S: Bolehkah R3 menggunakan bateri pengembangan Y2-BAT?

ya. R3 disahkan serasi dengan Y2-BAT, dengan sehingga 15 pek disenaraikan. Kabel yang diperlukan dan versi perisian tegar atau perkakasan yang diuji hendaklah disahkan untuk sistem akhir.

S: Apakah dimensi dan berat R3?

R3 berukuran lebih kurang 852.5 × 512 × 502 mm dan mempunyai berat bersih 55.1 kg.

S: Bolehkah saya membeli stesen janakuasa mudah alih industri R3 secara borong?

ya. Pertanyaan R3 borong boleh disemak daripada kuantiti, pasaran destinasi, profil beban, persekitaran operasi, pelan pengecasan, keperluan pengembangan, penjenamaan, pembungkusan dan dokumen yang diperlukan.

S: Apakah yang perlu saya sediakan untuk sebut harga R3 pukal?

Menyediakan negara destinasi, kuantiti, voltan dan standard soket, peralatan yang disambungkan, kuasa berterusan dan permulaan, persekitaran operasi, masa jalan yang diperlukan, pelan solar, kuantiti Y2-BAT, penjenamaan, pembungkusan dan keperluan dokumen pematuhan.

 

 

Menyediakan negara destinasi, kuantiti, voltan dan standard soket, peralatan yang disambungkan, kuasa berterusan dan permulaan, persekitaran operasi, masa jalan yang diperlukan, pelan solar, kuantiti Y2-BAT, penjenamaan, pembungkusan dan keperluan dokumen pematuhan.

Minta Sebut Harga

Tentukan persekitaran tapak kerja R3 sebelum kami mengkonfigurasi pesanan pukal

Kongsi pasaran destinasi, kuantiti yang diperlukan, versi AC, senarai peralatan, beban berterusan dan permulaan, keperluan alam sekitar, sasaran masa jalan,-pelan tatasusunan solar, keperluan pengembangan Y2-BAT, penjenamaan, pembungkusan dan keperluan dokumen pematuhan untuk semakan teknikal dan komersial.

Cool tags: Stesen janakuasa mudah alih industri 3600w ip54, pengeluar stesen janakuasa mudah alih industri 3600w ip54 China, kilang

Hantar pertanyaan