Menghadap Pergunungan Kecil Tak Terkira (Xiamen) Electric Power Technology Co., Ltd. ialah salah satu pengeluar dan pembekal terkemuka stesen janakuasa sandaran rumah boleh kembang 5kwj di China. Kami mempunyai-peralatan pengeluaran terkemuka dunia dan keupayaan pembuatan yang kukuh. Selamat datang ke stesen janakuasa sandaran rumah boleh dikembangkan premium pukal 5kwh dari kilang kami.
Y5|Sandaran Rumah Boleh Diperluas 5kWj
Pengeluar stesen janakuasa sandaran rumah 5kWj untuk-projek rizab tenaga tinggi
Y5 menyediakan storan LiFePO4 5040Wh dalam platform sandaran-rumah beroda. Ciri rentas pasarannya-yang stabil termasuk kuasa lonjakan 7000W, input solar sehingga 2100W dan keserasian dengan bateri pengembangan Y5-BAT, manakala output AC dan pengecasan AC dipilih mengikut versi serantau.
Fakta Stabil Sebelum Pemilihan SKU
Tentukan platform 5kWh biasa dahulu, kemudian kunci versi elektrik serantau
Y5 menggunakan satu nama keluarga produk merentas konfigurasi serantau. Proses perolehan yang bersih memisahkan fakta yang tidak berubah daripada nilai AC yang berubah.
Rizab tenaga asas
Gunakan-keperluan tenaga yang disimpan untuk menentukan sama ada Y5 ialah kelas kapasiti yang betul.
Ruang kepala lonjakan
Nilaikan permintaan permulaan pendek secara berasingan daripada had AC serantau yang berterusan.
Siling input solar
Spesifikasi input PV dikongsi oleh helaian pengecasan EU dan AS semasa.
Keserasian pengembangan
Sehingga 15 pek Y5-BAT yang serasi disenaraikan untuk Y5; butiran sambungan sistem masih memerlukan pengesahan projek.
Matriks Keluaran Serantau
Pilih konfigurasi elektrik Y5 mengikut pasaran destinasi
Y5 dijual di bawah satu keluarga model, tetapi spesifikasi elektrik-bergantung kepada pasaran. Untuk ketepatan petikan, pilih versi destinasi dahulu dan gunakan hanya nilai yang diberikan kepada versi tersebut.
220–240V · 5000W maks · 5000W pintasan
Output AC 50/60Hz dengan lonjakan 7000W, output Anderson 12V/30A dan dua port-C USB 60W.
100–120V · 4000W maks · 2200W pintasan
Output AC 50/60Hz dengan lonjakan 7000W yang sama dan set antara muka DC/USB terus.
| Padang | SKU EU | SKU AS |
|---|---|---|
| Voltan Keluaran AC | 220–240V | 100–120V |
| Kekerapan | 50/60Hz | 50/60Hz |
| Output AC Maksimum | 5000W | 4000W |
| Output Lonjakan | 7000W | 7000W |
| Mod Pintasan | 5000W | 2200W |
| Output Anderson | 12V / 30A | 12V / 30A |
| Output USB-C | 5V3A; 9V3A; 12V3A; 15V3A; 20V3A (60W Setiap Port) | 5V3A; 9V3A; 12V3A; 15V3A; 20V3A (60W Setiap Port) |
| Output USB-A1 | 5V3A; 9V2A; 12V1.5A (18W Setiap Port) | 5V3A; 9V2A; 12V1.5A (18W Setiap Port) |
| USB-A2 Output | 5V2A | 5V2A |
Matriks Pengecasan Serantau
Pengecasan sesalur adalah kawasan-khusus manakala keupayaan PV kekal pada 2100W
220–240V · Maks 13A · Maks 2500W
Profil ini digunakan pada konfigurasi 220–240V Y5.
100–120V · Maks 16A · Maks 1800W
Profil ini digunakan pada konfigurasi 100–120V Y5.
12–148V MPPT
Julat pengendalian 18–140V, sehingga maksimum 15A dan 2100W.
12–15V · 8A maks
Pengecasan kenderaan menyediakan laluan input-kadar yang lebih rendah apabila sesalur kuasa atau PV tidak tersedia.
Pegunkan versi input serantau
Jangan gabungkan input AC EU 2500W dan input AC AS 1800W ke dalam satu spesifikasi SKU yang tidak layak.
Rizab Tenaga 5kWj
Bina pelan sandaran di sekitar beban keutamaan dan bukannya satu masa jalan tajuk
Bahan aplikasi Y5 mengenal pasti bateri LiFePO4 5040Wh dan menggambarkan sandaran rumah, kerja jauh, perkhemahan dan penggunaan RV. Contoh masa jalan yang diterbitkan ialah nilai rujukan; anggaran projek harus menggunakan profil beban sebenar pembeli.
- Pastikan rangkaian kuasa rendah, komunikasi dan beban lampu diutamakan
- Periksa permintaan pemampat dan permulaan motor secara berasingan
- Kira beban memasak atau pemanasan watt yang lebih tinggi-daripada kitaran tugas sebenar
- Kapasiti pengembangan rizab untuk projek di mana masa jalan, bukan kuasa penyongsang, adalah faktor pengehad
Penghalaan Kuasa
Pisahkan beban AC,-arus tinggi dan USB merentas antara muka yang tersedia
12V / 30A
Output DC semasa- tinggi untuk peralatan yang serasi dan pengkabelan dinilai dengan betul.
12V / 10A · Jumlah 120W
Output 12V terus untuk peranti semasa-rendah yang serasi.
2 × 60W
Profil sehingga 20V/3A untuk peranti USB-C yang serasi.
3 × 18W + 1 × 10W
Berbilang USB-Port untuk elektronik dan aksesori yang lebih kecil.
Tangga Pengembangan
Tambah Y5-BAT apabila tenaga tersimpan adalah kekangan, bukan output AC
Y5 boleh dipasangkan dengan Y5-BAT apabila projek memerlukan tenaga simpanan tambahan. Had keserasian yang disahkan adalah sehingga 15 pek. Perancangan pengembangan kekal berasingan daripada pilihan konfigurasi AC EU atau AS.
Kapasiti dalaman 5040Wj
Mulakan dengan unit asas apabila rizab tenaganya sudah meliputi tempoh sandaran yang diperlukan.
Bateri pengembangan 5040Wh
Gunakan tambahan yang serasi-pada bateri apabila aplikasi memerlukan lebih banyak tenaga yang disimpan.
Sehingga 15 pek disenaraikan
Sebelum meluluskan pesanan bateri berbilang-, sahkan kaedah sambungan dan keperluan versi sistem-yang diuji untuk projek itu.
Penempatan dan Mobiliti
Unit 5kWj 51 kg memerlukan akses, ruang penyimpanan dan pengangkutan yang terancang
Y5 berukuran lebih kurang 641.5 × 304.5 × 437.5 mm dan berat 51 kg. Roda bersepadu membantu dengan-pergerakan jarak dekat, tetapi unit itu tetap harus dirancang sebagai aset sandaran berat dan bukannya bateri perkhemahan-dibawa tangan.
- Lebar: 641.5 mm / 25.26 in
- Kedalaman: 304.5 mm / 11.99 in
- Tinggi: 437.5 mm / 17.22 in
- Berat bersih: 51 kg / 112.4 lb
Penggunaan Mudah Alih Sekunder
Kepungan beroda juga menyokong penempatan luar sementara
Sandaran rumah ialah kategori utama Y5, namun casis beroda juga membenarkan penempatan semula untuk perjalanan RV, kerja jauh atau kuasa luar sementara. Had muatan dan keadaan persekitaran masih perlu sepadan dengan SKU yang dipilih.
Y5 tidak dibentangkan di sini sebagai unit industri-bernilai IP. Projek yang memerlukan stesen janakuasa industri IP54 yang disahkan hendaklah menyemak semula produk R5.
Spesifikasi Teknikal
Spesifikasi Teknikal Y5 untuk Semakan Perolehan
| Model | Y5 |
|---|---|
| Jenis Produk | Stesen janakuasa sandaran rumah 5040Wh boleh dikembangkan |
| Kapasiti Bateri | 5040Wj |
| Kimia Bateri | LiFePO4 |
| Output AC EU | 220–240V, 50/60Hz, 5000W maks |
| Output AC AS | 100–120V, 50/60Hz, 4000W maks |
| Output Lonjakan | 7000W |
| Mod Pintasan EU | 5000W |
| Mod Pintasan AS | 2200W |
| Input Pengecasan AC EU | 220–240V, 50Hz, 13A maks, 2500W maks |
| Input Pengecasan AC AS | 100–120V, 60Hz, 16A maks, 1800W maks |
| Input Solar | 12–148V MPPT; 18–140V, 15A maks, 2100W maks |
| Input Kenderaan | 12–15V, 8A maks |
| Output USB-A1 | 5V3A; 9V2A; 12V1.5A (18W Setiap Port) |
| USB-A2 Output | 5V2A |
| Output USB-C | 5V3A; 9V3A; 12V3A; 15V3A; 20V3A (60W Setiap Port) |
| 12V DC / Soket Kereta | Jumlah 12V / 10A / 120W |
| Output Anderson | 12V / 30A |
| Dimensi | 641.5 × 304.5 × 437.5 mm / 25.26 × 11.99 × 17.22 in |
| Berat Bersih | 51 kg / 112.4 lb |
| Bateri Pengembangan | Y5-BAT 5040Wh; sehingga 15 pek disenaraikan sebagai serasi dengan Y5 |
Sebelum pengeluaran, pesanan pembelian harus mengenal pasti pasaran destinasi, format soket dan nilai output, input dan pintasan yang sepadan. Jangan petik medan serantau ini tanpa rujukan SKU.
Pakej Sambungan
Kit kabel Y5 standard meliputi empat laluan pengecasan dan sambungan
Imej pakej Y5 semasa menunjukkan set sambungan komprehensif bersama manual pengguna dan kad waranti.
Kabel pengecas AC
Padankan kabel sesalur dengan palam pasaran yang diluluskan dan SKU elektrik.
Kabel Anderson-ke-Anderson
Sahkan sambungan Anderson yang dimaksudkan sebelum meluluskan senarai pembungkusan terakhir.
Penyesuai lebih ringan dan 7909
Label bungkusan menunjukkan rokok-pemetik api-ke-kabel Anderson dan 7909-ke-Anderson.
Kabel MC4-ke-Anderson
Pasangkan dengan perkakasan PV hanya selepas voltan dan arus tatasusunan diperiksa terhadap had input Y5.
Imej itu juga menunjukkan manual pengguna dan kad jaminan. Sahkan kuantiti kabel, bahasa manual, penjenamaan dan perkataan jaminan untuk setiap pesanan borong.
Kawalan Pelepasan Kilang
Ujian keluaran kilang harus mengesahkan konfigurasi pasaran Y5 yang tepat
Unit Y5 ditunjukkan sedang menjalani pemeriksaan elektrik sebelum penghantaran. Keluaran pukal harus dikaitkan dengan versi pasaran yang diluluskan, set antara muka dan konfigurasi khusus-tertib.
- Sahkan identiti Y5, kapasiti 5040Wj dan destinasi-SKU pasaran
- Uji siling AC yang berkenaan: 5000W EU atau 4000W US
- Semak tindak balas lonjakan 7000W dan had pintasan{1}}khusus pasaran
- Ujian sesalur utama, PV dan laluan pengecasan kenderaan untuk versi yang dipesan
- Periksa operasi keluaran Anderson, USB-C, USB-A dan 12V
- Padankan kabel yang dibungkus dan sebarang keperluan Y5-BAT dengan pesanan pembelian
Spesifikasi Belian Borong
Sebut harga Y5 borong bermula dengan pilihan-pasaran SKU destinasi
Untuk pengedar, pengimport,-pembeli label peribadi dan pesanan projek, Y5 hendaklah dipetik daripada konfigurasi pasaran yang ditentukan. Kapasiti, versi AC, beban yang dijangkakan dan niat pengembangan hendaklah dinyatakan sebagai medan pembelian yang berasingan.
Profil elektrik EU atau AS
Nyatakan negara destinasi bersama voltan, frekuensi dan format soket.
Permintaan berterusan dan permulaan
Terangkan beban yang akan berjalan bersama-sama dan tandakan motor, pemampat atau peranti permulaan tinggi-yang lain.
Pelan masa jalan dan Y5-BAT
Berikan tetingkap sandaran sasaran dan kuantiti Y5-BAT yang dirancang, jika pengembangan diperlukan.
Kuantiti, penjenamaan dan dokumen
Nyatakan kuantiti, keperluan-label peribadi, pembungkusan, bahasa dokumen dan tarikh penghantaran sasaran.
Soalan Lazim
Soalan pembeli Y5 tentang versi serantau dan saiz sistem
S: Adakah setiap versi Y5 stesen janakuasa 5000W?
J: Tidak. Versi EU semasa menyenaraikan output AC sehingga 5000W, manakala versi AS menyenaraikan sehingga 4000W. Kedua-duanya menggunakan keluarga model Y5 dan kapasiti 5040Wh.
S: Apakah output lonjakan Y5?
J: Kedua-dua konfigurasi pasaran semasa menentukan output lonjakan 7000W.
S: Berapakah kuasa pengecasan AC yang disokong oleh Y5?
J: Pengecasan utama maksimum ialah 2500W untuk SKU EU dan 1800W untuk SKU AS.
S: Apakah input solar yang boleh diterima oleh Y5?
A: Input PV ditentukan sehingga 2100W. Tetingkap input solar ialah 12–148V, dengan julat operasi 18–140V dan arus maksimum 15A.
S: Bolehkah Y5 menggunakan bateri pengembangan Y5-BAT?
A: Ya. Had keserasian yang disahkan ialah sehingga 15 pek Y5-BAT. Perkakasan sambungan dan keperluan versi sistem-yang diuji hendaklah disahkan sebelum pesanan berbilang bateri dimuktamadkan.
S: Apakah kimia bateri yang digunakan oleh Y5?
J: Grafik aplikasi Y5 semasa mengenal pasti bateri 5040Wh sebagai LiFePO4.
S: Bolehkah saya memesan stesen janakuasa sandaran rumah Y5 secara borong?
A: Ya. Untuk semakan borong, sediakan kuantiti pesanan, versi pasaran, beban yang dijangkakan, kaedah pengecasan, pelan pengembangan dan -label peribadi atau keperluan dokumentasi.
S: Apakah yang perlu saya sediakan untuk sebut harga pukal Y5?
J: Hantar negara destinasi, kuantiti pesanan, SKU elektrik, beban serentak,-nota permintaan permulaan,-sasaran masa,-perincian tatasusunan solar, kuantiti Y5-BAT dan keperluan pembungkusan atau dokumen komersial.
Hantar negara destinasi, kuantiti pesanan, SKU elektrik, beban serentak,-nota permintaan permulaan,-sasaran masa,-perincian tatasusunan solar, kuantiti Y5-BAT dan keperluan pembungkusan atau dokumen komersial.
Minta Sebut Harga
Sediakan pesanan pukal Y5 daripada versi pasaran ke luar
Sediakan versi pasaran, kuantiti, keperluan soket, senarai beban, permulaan-keperluan kuasa, sandaran-sasaran tempoh, pelan PV, kuantiti Y5-BAT dan dokumentasi label peribadi supaya konfigurasi boleh disemak sebelum sebut harga.
Cool tags: Stesen janakuasa sandaran rumah boleh dikembangkan 5kwj, pengeluar stesen janakuasa sandaran rumah 5kwj China, kilang
